Zgłoś się do Łukasz Bednarski okulista i zapisz się na zabieg w Czechach

Łukasz Bednarski okulista
Łukasz Bednarski okulista

Chorujesz na zaćmę i szukasz pomocy u specjalisty? A może masz już dość czekania na przeprowadzenie zabiegu? W takim razie idealnie trafiłeś. Przeczytaj ten artykuł i zobacz, czemu warto zgłosić się do doktora Bednarskiego i leczyć się w Czechach.

Szukaj pomocy u dobrych specjalistów

Wybór odpowiedniego okulisty to jedna z najważniejszych decyzji, którą musimy podjąć, jeśli borykamy się z chorobami oczu. Jeśli dokonamy dobrego wyboru, wtedy nie musimy się obawiać, że operacja się nie uda, czy rekonwalescencja się przedłuży. W ten sposób zaoszczędzimy sobie wiele nerwów. Dobrym wyborem jest Łukasz Bednarski okulista. Jest to wysokiej klasy okulista, który pracuje w klinice AlfaMedycyna w Skoczowie. Na swoim koncie ma on wiele udanych operacji zaćmy, dzięki czemu wiemy, że mamy do czynienia z prawdziwym fachowcem. Dlatego też warto jest postawić na Łukasz Bednarski okulista, bo jego wysokie wykształcenie i ogromne doświadczenie jest nieocenione na sali operacyjnej. Doceniło to już wielu pacjentów, którzy mu zaufali.

Czemu warto zapisać się na zabieg w Czechach?

Każdy z nas zdaje sobie sprawę, jak wygląda u nas leczenie przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Nie jest to proste zadanie, ponieważ musimy liczyć się z długimi kolejkami i jeszcze dłuższym czasem oczekiwania na operację. Obecnie na zabieg zaćmy czeka się 2-3 lata. Jest to bardzo długo, a pacjenci nie mają tyle czasu, tym bardziej, że zaćma dotyka głównie osoby starsze, które ukończyły już 60-ty rok życia. Z kolei prywatne leczenie nie jest na kieszeń przeciętnego Polaka. Z tego też powodu coraz więcej pacjentów decyduje się na wyjazd za granicę, a konkretnie do Czech. Warto jest zapisać się na zabieg, bo czeka się 2-3 tygodnie na operację od momentu wizyty w szpitalu. Ale nie tylko czas działa na korzyść tej możliwości. Także pod względem finansowym się ona opłaca. Co prawda za leczenie musimy zapłacić 2,5 tys. zł, ale jest też dobra wiadomość. Po powrocie do kraju możemy odzyskać większą część tej kwoty. Wystarczy, że złożymy wniosek do NFZ o zwrot kosztów świadczeń opieki zdrowotnej udzielonej poza granicami kraju i uzbroimy się w odrobinę cierpliwości. Po 30-stu dniach odzyskamy około 2,1 tys. zł. Dzięki temu nie tylko będziemy mogli się cieszyć zdrowym wzrokiem, ale też nasz portfel nie odczuje za bardzo tej inwestycji.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*